Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem

Kód: 2043155

Úplný název:

Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem (Budař Jan, Dočekal Antonín): + Pohádka z Pekla pod Sudem

Autor a popis:

Budař Jan, Dočekal Antonín,, Mladá Fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Jan Budař a Antonín Dočekal - vnuk a jeho děd - pro vás napsali dvě jedinečné pohádky. Antonín ji napsal ručně, Jan na iPadu. Antonín tu svou opatřil vlastními ilustracemi, tu Janovu ilustroval výtvarník David Fišer.
Víte, co se stane, když ve válce připravíte člověka o život? Jeho duše se vás nepustí a bude vás trápit, dokud jí nepomůžete odejít v míru na onen svět. A právě to se stane i bývalému dělostřelci Leopoldu Bumbácovi. Čeká ho strastiplná a nebezpečná cesta k záchraně duší, které má na svědomí. A tím zachrání i tu svou.
Jsou v Pekle pod Sudem jenom zlí čerti? Nejsou. Je tu i malý neposeda Brumlík, který pomůže Hvězdičce spadlé z nebe vrátit se k rodičům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Největší tajemství Leopolda Bumbáce a Pohádka z Pekla pod Sudem