Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka (

Kód: 2550251

Úplný název:

Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka ( (Andriessen J. H. J.):

Autor a popis:

Andriessen J. H. J., Rebo, 1200 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
678 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
 

Praktický, pevný box obsahuje dvě knihy: I. světová válka v dokumentární fotografii a II. světová válka v dokumentární fotografii. Kvalitní obrazové publikace, čítající dohromady přes tisíc stran a obsahující přibližně 1700 působivých dobových fotografií, dokumentují dva největší válečné konflikty minulého století. Poutavý text osvětluje historické pozadí a podává přehledné a ucelené informace o tehdejších tragických událostech. - dvě knihy v praktickém, pevném boxu - srozumitelný historický komentář - chronologicky řazené kapitoly - 1700 unikátních dobových fotografií - obsáhlý seznam literatury k dané problematice - přehledný rejstřík
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka ( do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka (.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka ( (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka ( bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka ( doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Největší válečné konflikty XX. století v dokumentární fotografii, I. a II. světová válka (