Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik

Kód: 7502239

Úplný název:

Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik (Ondrejová Dana, Sehnálek David): v české i evropské právní úpravě a judikatuře

Autor a popis:

Ondrejová Dana, Sehnálek David, Leges, 295 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
376 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.4.2018 dopoledne. 
 

Publikace se komplexně zabývá právní regulací nekalosoutěžní reklamy a nekalých obchodních praktik.

Autoři popisují a porovnávají českou i unijní právní úpravu nekalé soutěže, srovnávací reklamy a nekalých obchodních praktik (včetně tzv. černé listiny) a zhodnocují implementaci relevantních směrnic Evropské unie do českého práva. Uvádějí a rozebírají značné množství judikatury Soudního dvora EU (včetně vybraných stanovisek generálních advokátů), Nejvyššího správního soudu, Nejvyššího soudu a dalších soudů. Dále seznamují s novou legislativou EU upravující nekalosoutěžní aspekty obchodního tajemství.

Závěrečná část je věnována přeshraničnímu prosazování práva na ochranu proti nekalosoutěžnímu jednání včetně určení rozhodného práva a místa sudiště.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Nekalosoutěžní reklama a nekalé obchodní praktiky v české i evropské právní úpravě a judik