Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh

Kód: 2444218

Úplný název:

Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh (Pokorný Miroslav):

Autor a popis:

Pokorný Miroslav, Univerzita Palackého, 296 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
196 Kč (265 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace představuje přístupy umělé inteligence pro počítačovou formalizaci expertních mentálních modelů a jejich využití v rozhodovacích systémech. Použity jsou metody jazykové interpretace analytických funkcí, fuzzy expertních systémů, pravděpodobnostního modelování, vícekriteriálního fuzzy rozhodování, fuzzy-neuro-genetického multiagentového modelování, fuzzy-genetické lineární a nelineární regresní analýzy, fuzzy-stochastické analýzy a predikce s využitím fuzzy a waveletové transformace. Simulace ukazují příklady z oblastí ekonomiky a managementu. Kniha je určena odborníkům a studentům společenských oborů, zabývajících se aplikací moderních modelovacích a rozhodovacích technologií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh