Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný)

Kód: 7082221

Úplný název:

Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný) (Hummelová Kristina): Pokracování príbehu o létání a splnených práních

Autor a popis:

Hummelová Kristina, LIKA KLUB, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
131 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Audiokniha pro děti a pro radost.
Dobrodružství šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce Zajdy, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde je možné úplně vše. Hlavní hrdinové budou nejen létat, ale také dýchat pod vodou a poznávat jezerní svět. Potkají nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly, moudrého skřítka, který chodí po vodě, i obrovské sumce.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Audio CD: Nelinka a Jezero nádherných ploutví - CD (Čte Tereza Bebarová a Radek Pokorný)