Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be

Kód: 7082220

Úplný název:

Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be (Hummelová Kristina): Audiokniha o létání a splněných přáních

Autor a popis:

Hummelová Kristina, LIKA KLUB, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Dobrodružný příběh pro děti o létání a splněných přáních, doplněný o hudbu La školy - hudební školy pro děti. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat! Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v zemi, o níž se zdá dětem i dospělým. V zemi splněných přání, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nepřeje nikomu nic zlého. Nelinka i Zajda se budou koupat ve sladkých mracích, pochutnají si na hoře z čokolády, ale hlavně budou LÉTAT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Nelinka a strom zázraků - Kniha o létání a splněných přáních - CD (Čte Tereza Be