Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2

Kód: 2474706

Úplný název:

Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2 (Dinsel Sabine, Geiger Susanne): pro jazykovou úroven A2-B2

Autor a popis:

Dinsel Sabine, Geiger Susanne,, Grada, 296 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý, kdo by si rád zlepšil svou němčinu, mluvil německy v zaměstnání nebo se připravuje na zkoušky, jejichž součástí je i němčina, si vždy potřebuje zlepšit a zopakovat gramatiku. V naší velké cvičebnici vám nabízíme 500 úloh na procvičení všech hlavních gramatických jevů. Moderní cvičení, zaměřená na osobní život a práci, jsou pojata s vtipem a ilustracemi. Problematická gramatika je stručně a jasně vysvětlena na okraji stránky, přímo u cvičení. Správné řešení všech cvičení najdete na konci knihy. Cvičení v této knize vám pomohou při složení Zertifikat Deutsch a odpovídají úrovním A2, B1 a B2 evropského referenčního jazykového rámce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Němčina - Velká cvičebnice gramatiky pro jazykovou úroveň A2–B2