Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce

Kód: 7335374

Úplný název:

Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce (Bezděková C., Bendová V., Janešová J., Prokopová L.): jazykový pruvodce

Autor a popis:

Bezděková C., Bendová V., Janešová J., Prokopová L., LEDA, 456 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
122 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází v úvodní části příručky. S publikací můžete pracovat buď zcela systematiky, nebo si zvolíte téma podle okamžité potřeby. Práci s knihou usnadňuje barevná grafická úprava, snadné vyhledávání umožňuje rejstřík, který příručku uzavírá. Součástí příručky jsou dvě audio CD s nahrávkami nejdůležitějších výrazů, vět a dialogů. Učebnice je určena studentům v kurzech a na školách, ale i samoukům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce ji doporučujeme zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po B2 (středně pokročilí).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Němčina ihned k použití do kapsy - jazykový průvodce