Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice

Kód: 7238959

Úplný název:

Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice (Höppnerová Věra): Der, die, das + CD

Autor a popis:

Höppnerová Věra, FRAUS, 240 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
257 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Němčina pro jazykové školy nově 3 je posledním dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol. Mohou je s úspěchem používat všichni, kteří se chtějí dorozumět v základních životních situacích. U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání má nyní pouze tři díly po šestnácti lekcích, přičemž gramatické učivo bylo výrazně zredukováno.

Ve třetím dílu jsou postupně v každé lekci zopakovány a doplněny základní mluvnické jevy probrané v předchozích dílech. Na ně navazuje výklad jednoho až dvou mluvnických jevů, které často zopakovanou látku dále rozšiřují nebo s ní souvisejí. Důraz je kladen na slova, která jsou pod vlivem mateřštiny často zaměňována: pünktlich, genau (přesný), Reise, Weg, Fahrt (cesta), gern, froh (rád), wechseln, ändern (vyměnit) aj.


Naprostá většina témat je však zcela nová: zkušenosti s ubytováním v hotelu, německé svátky, domácí zvířata, politika a sociální problémy, různé životní styly, svatební zvyky a obyčeje, německý školský systém, kriminalita aj. Úvodní texty jsou východiskem pro konverzaci a slouží zejména rozvíjení řečových dovedností.

Poslechové i čtecí texty obsahují novou slovní zásobu v rozsahu 350 slov a slovních spojení, přičemž celkové rozšíření aktivní slovní zásoby činí v tomto dílu cca 650 slov.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice