Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD

Kód: 3728089

Úplný název:

Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD (Hiiemäe Mari):

Autor a popis:

Hiiemäe Mari, LEDA, 0 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Příručka se ve dvou samostatně koncipovaných částech podrobně věnuje oblasti korespondence a telefonování. Spolu s vyšší náročností jazykového projevu oproti již vydané publikaci Handelskontakte se zde procvičují i složitější mluvnické struktury. Přílohou části Korrespondenz je oddíl zabývající se stavebními prvky korespondence; k části Telefongespräche je vydáno jedno CD s nahrávkami dialogických textů a vybraných cvičení. Souhrnný německo-český a česko-německý slovník zahrnuje slovní zásobu obou částí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Audio CD: Němčina v obchodní praxi - Korrespondenz, Telefongespräche - CD