Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky

Kód: 8737897

Úplný název:

Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky (Fritz Thomas A., Heinrichová Naděžda, Ondráková Jana):

Autor a popis:

Fritz Thomas A., Pavel Mervart, 170 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
132 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace nabízí pedagogické i nepedagogické veřejnosti se zájmem o problematiku německého jazyka a literatury nové podněty a inspiraci. Jednotlivá témata byla vybrána na základě profesního zaměření autorů. Výběr textů může tedy oslovit jak ty, kteří se zabývají srovnáním češtiny a němčiny - s ohledem na oblast, která činí českým mluvčím největší obtíže -, tak i zájemce o historii české a německé lingvistiky z pohledu slovosledu a aktuálního členění věty v obou jazycích. Milovníky dětské literatury naopak zaujme kapitola věnovaná paralelám a rozdílům v žánru pohádky v obou národních kulturách. Zájemce o problematiku II. světové války jistě osloví kapitola věnovaná detabuizaci této problematiky a její následné literární reflexi v německé literatuře po roce 1989. Hodnotový nadrámec tvoří závěrečná kapitola přinášející aktuální informace o proměnách současného školství, nad nímž je dobré se zamyslet v rámci všech oborových disciplín.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Německo-české reflexe na pozadí jazyka, literatury a didaktiky