Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého

Kód: 8747129

Úplný název:

Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého (kol.):

Autor a popis:

Lingea, 1248 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
340 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Jedná se o autorsky původní slovník. Naší snahou při jeho tvorbě bylo v co nejhutnější, avšak maximálně přehledné formě postihnout skutečnou slovní zásobu jak češtiny, tak i němčiny. Ačkoliv jde o slovník rozměrem střední, svým obsahem a záběrem se na našem trhu řadí spíše k slovníkům větším.

Všechna hesla a významy jsou ověřeny na základě informací z důvěryhodných zdrojů, pečlivě zpracovány a graficky upraveny tak, aby Vám umožnily co nejrychleji nejen najít správný překlad, ale také jej správně použít v daném kontextu.

Při práci na německé straně slovníku jsme vycházeli z nejnovějších německých výkladových slovníků renomovaných nakladatelství jako jsou Duden, Langenscheidt, z řady slovníků frázových sloves, idiomů a slangu, z odborných slovníků a encyklopedií, v neposlední řadě z vlastních korpusových zdrojů a internetu

Obsahuje současnou frekvenčně uspořádanou slovní zásobu, nechybí ani nejnovější termíny technické, ekonomické či právní, odrážející technologický pokrok počátku nového tisíciletí či začlenění naší země do Evropské unie.

Česká strana je založena na vlastním rozsáhlém výkladovém slovníku češtiny, který vytváříme již od roku 2001. Tento živý, průběžně aktualizovaný a neustále rozšiřovaný slovník tvoří jednotící základ všech našich překladových slovníků, které postupně vydáváme v knižní i elektronické podobě od roku 2005.

Věříme, že výsledkem naší práce je skutečně praktický slovník, jehož kvality ocení všichni, kdo pracují s cizím jazykem a chtějí mít k dispozici aktuální slovní zásobu v co nejširším rozsahu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Německo-český, česko-německý praktický slovník ...pro každého