Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží

Kód: 2061614

Úplný název:

Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží (Parker Michael): Umění prodat se, když na tom opravdu záleží

Autor a popis:

Parker Michael, Naše vojsko, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
179 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Nezáleží na tom, při jaké příležitosti budete muset mluvit na veřejnosti, tato inspirativní kniha zaručuje, že budete vystupovat s vášní, skvěle a přesvědčivě.

Ať už se ucházíte o zaměstnání, plánujete sebeprezentaci, máte přednést řeč na svatbě, vystoupit před jedním nebo tisíci lidmi, zde se naučíte, jak:
* používat pravidlo tří, abyste si získali posluchače
* připravit se a být sami sebou - ale ještě lepší
* postavit se neznámému a porazit strach.

Kniha Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! odkrývá za použití autorových celoživotních zkušeností principy, nástroje a triky, které vám pomohou stát se vynikajícím řečníkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte! - Umění prodat se, když na tom opravdu záleží