Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní

Kód: 7207651

Úplný název:

Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní (Pohl Jan Václav): aneb Všeliká rozmlouvání pri potkání a ranním navštívení, o strojení neb oblékání, etc.

Autor a popis:

Pohl Jan Václav, Volvox Globator, 89 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

"Břídil prvního řádu", "výrobce jazykových nestvůr" a "prznitel krásné řeči české" Jan Václav Pohl, jemuž jeho velmi neotřelý přístup k českému jazyku vynesl věčné zatracení Josefa Dobrovského, vychází po dvou stech padesáti letech poprvé v novodobém vydání.
Vzhůru! Čas jest vstáti. Podejte mně čistý jezlonec. Nůž a žlici. Ukrojejí mně zřízek od ty stehnožky.
Jděme na vejpustli. Zde začasty se procházím, dříve nežli slunce vyjde, za příčinou přemejšlení.
Kniha do každé domácnosti, na cesty, do hostince i do šermířských sálů!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Není hrubě zdrávo v tomto povětří pozůstati aneb všelijaká rozmlouvání při potkání a ranní