Neohlížej se

Kód: 2690340

Úplný název:

Neohlížej se (Armentrout Jennifer L. / Lynn J.):

Autor a popis:

Armentrout Jennifer L. / Lynn J., BARONET, 344 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Samanta je ve vlastním životě cizinkou. Až do té noci, kdy se svou nejlepší kamarádkou Cassie zmizela, o ní všichni říkali, že má všechno - bohatství, popularitu i přítele jako ze snů.

Samantu sice naleznou, na nic si však nepamatuje. Neví, kdo je, ani co se té osudné noci událo. Zatímco se snaží pospojovat úlomky své minulosti dohromady, uvědomuje si, že o takový život, jaký dřív vedla, nestojí. Stará Sam byla totiž docela potvora a je zřejmé, že s Cassie ji pojilo spíš nepřátelství. Samanta si je docela jistá, že ztráta paměti je pro ni jako výhra v loterii. Dostala druhou šanci, aby mohla být lepší dcerou, sestrou a přítelkyní. Bláznivě se zamiluje do Carsona Ortize, kluka, kterému na ní vždy záleželo a k němuž se minulá Sam nechovala moc hezky.

Cassie ovšem stále není k nalezení. Pravda o tom, co se jí té noci stalo, je pohřbena nejen hluboko uvnitř Samantiny hlavy. Zná ji i někdo jiný, někdo, kdo se chce ujistit, že o ní dívka pomlčí navždy. Samanta chce pouze jediné - zjistit pravdu. Jestli se jí podaří oživit vzpomínky na osudnou noc, bude se moct konečně posunout dál. Ale co když na tom, aby si nevzpomněla, závisí její život?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neohlížej se do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neohlížej se.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neohlížej se (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neohlížej se bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neohlížej se doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura