Nepřátelé a milenci

Kód: 7359500

Úplný název:

Nepřátelé a milenci (Ahrnstedtová Simona): Příběh o pomstě, intrikách ve světě byznysu, temném tajemství - a ZAKÁZANÉ LÁSCE

Autor a popis:

Ahrnstedtová Simona, Metafora, 376 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
273 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.

V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia.
Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer.
Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce?

Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nepřátelé a milenci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nepřátelé a milenci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nepřátelé a milenci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nepřátelé a milenci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nepřátelé a milenci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Nepřátelé a milenci