Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó

Kód: 8697702

Úplný název:

Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó (kol.):

Autor a popis:

, 256 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
218 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Morihei Uešiba (1883 - 1969) byl vizionářem, jehož hledání pravého smyslu cesty bojovníka vyústilo ve vytvoření nového umění nazvaného aikidó, „umění míru“. Morihei je považován za jednoho z největších bojovníků v dějinách. Jeho schopnost odzbrojit každého útočníka, odhodit tucet mužů naráz a porazit a znehybnit protivníky, aniž by se jich třeba jen dotkl, propůjčily jeho životu status legendy. Tato kniha ukazuje skutečný život, skrývající se za Moriheiovými úspěchy, a osvětluje tak příběh muže a jeho učení. Autor zde popisuje osoby, události a myšlenky, které ovlivnily Moriheiovo celoživotní hledání a výjimečnou životní dráhu bojovníka a učitele. Kniha obsahuje více než dvě stovky fotografií, dokumentujících Moriheiův život a představujících mistra při předvádění fyzických technik aikidó. Nepřemožitelný bojovník obsahuje přepracovanou a rozšířenou verzi materiálu již dříve publikovaného jako Abundant Peace: The Biography of Morihei Ueshiba, Founder of Aikido rovněž od Johna Stevense, a navíc zcela novou obrazovou část, která podrobně dokumentuje Moriheiovu úžasnou životní cestu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Nepřemožitelný bojovník - Obrazový životopis Moriheie Uešiby, zakladatele aikidó