Audio CD: Nešišlej!

Kód: 2665262

Úplný název:

Audio CD: Nešišlej! (Třebická Amálka K.):

Autor a popis:

Třebická Amálka K., Indies Scope, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

CD Nešišlej! je míněno jako doplněk pro všechny malé děti k často tak úmornému procvičování případných problematických hlásek. Pro větší děti pak jako pomůcka pro srozumitelnější mluvu a pro všechny lidi bez rozdílu věku a rétorických schopností  pro radost. Celé album je poctivě akustické, ve stylu crossover.

Velkou roli hrají na nahrávce texty, které jsou všechny, kromě tří (autor Miroslav Hanuš), z pera Amálky K. Třebické. Každý text je zaměřen na jedno problematické písmeno tak, aby opakovaným zpíváním písničky nebo její části docházelo k procvičování vybrané hlásky, ale velmi nenápadnou formou.  Navíc za někdy drsnější slupkou najdete etický či ekologický rozměr. 
Odborný názor Mgr. Ivy Krčmářové: Z mého pohledu klinického logopeda je album Nešišlej! vítanou pomůckou pro mou práci i pro rodiče. Forma písničky je skvělá pro nenásilné a přitom velice účinné procvičování jednotlivých problematických hlásek, výrazně napomáhá k fixaci správných mluvních návyků a zároveň děti přirozeně učí rytmizaci řeči. Texty Amálky K. Třebické jsou neotřelé a vtipné, občasné „těžší“ slovo je vyvážené pro děti atraktivními tématy a přidanou hodnotou etického podtextu  písniček. Rozhodně bych CD Nešišlej! všem rodičům i logopedům doporučila jako doplněk terapie či jen tak pro radost.
Amálka K. Třebická ve studiu Budíkov na album nahrála řadu nástrojů – klavír, akordeon či metalofon. Samozřejmě si své písně i nazpívala  a v několika písních uslyšíte i Viktora Dyka, vyznavačku slovenského folklóru Aničku Kučerovou nebo Amálčiny  dcery. Ve studiu se objevili i další hosté – Hana Pecková (sólová operní pěvkyně a hlasový pedagog), Jan Ježek (bicí, perkuse), Johana Kučerová (violoncello) či Michal Vojáček (příčná flétna). I díky tomu nahrávka zní pestře nejen žánrově, ale i zvukově. Autorem obalu je známý výtvarník Martin Velíšek, který i každou píseň v bookletu doplnil obrázkem. 


               


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nešišlej! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nešišlej!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nešišlej! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nešišlej! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nešišlej! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Nešišlej!