Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení

Kód: 9039418

Úplný název:

Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení (Kudláčková Michaela):

Autor a popis:

Kudláčková Michaela, Atypo, 0 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Neslibujte Pannám hady, nabízí rodičům a vychovatelům možnost prozkoumat osobnost dítěte zcela jiným způsobem. Vychovat dítě není snadná věc a hloubková sonda do povahových rysů teprve se formujícího člověka může hodně objasnit.
Michaela Kudláčková Někdejší talentovaná dětská herečka v dospělosti vyměnila herecké nadání za studium historie starých civilizací, magie a astrologie. Narodila se 21.srpna 1968 v Praze. V současné době je šéfredaktorkou magazínu popelky.cz, spisovatelkou a jednou z nejvyhledávanějších českých věštkyní. Pracuje s Crowley Tarotem, runovým písmem, astrologií a přírodní medicínou. Ve svých knihách Jak se modlí čarodějky, Statečný průvodce tajemnou Prahou a v mnoha publikovaných textech předkládá humornou a čtivou formou astrologii a magii jako součást každodenního života čtenářů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Neslibujte Pannám hady - Jak vychovávat dítě podle znamení