Neublížit

Kód: 8797324

Úplný název:

Neublížit (Daněk Wabi, Laňka David): (… a neposrat se)

Autor a popis:

Daněk Wabi, Laňka David, No Limits, 104 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
148 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Knižní rozhovor s legendou české folkové scény a autorem nesmrtelné hymny Rosa na kolejích, není uctivým mapováním zpěvákových životních milníků, o kterých jeho fanoušci vědí snad všechno. Naopak nachází témata, o nichž Wabi Daněk ještě nemluvil.
Jaké to bylo vyrůstat v 50. letech bez otce, který byl ve vězení za zkonstruované obvinění. Co mu zabránilo v roce 1968 emigrovat. Jak moc vstřícné jsou folkové fanynky a kdy a proč začal jejich vábení odolávat. Co říká na události posledních let a zda se bojí o budoucnost naší země. Ale také o tom, jaké jsou vztahy mezi muzikanty, co stahuje na internetu, kdy lže, a jak je někdy těžké se nenapít v zemi, kde sklenička alkoholu patří mezi společenské rituály.

Kniha Neublížit (… a neposrat se) je tak velmi otevřená a intimní, a navíc si uchovává živost rozhovoru dvou lidí, kteří nad šálkem kávy nebo zázvorového čaje (to je ta přísná životospráva) klábosí o životě.
Wabi Daněk nepatří mezi lidi, kteří plýtvají slovy. Dokáže naopak často až nemilosrdně a trefně pojmenovat pravou příčinu věcí. A to je něco, co je v dnešní až „překorektnělé“ době nesmírně osvěžující, a pro co stojí za to téhle knize věnovat pozornost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neublížit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neublížit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neublížit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neublížit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neublížit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé