Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří

Kód: 8738323

Úplný název:

Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří (Knight Paul): Skutecné príbehy z jezer, rek i morí

Autor a popis:

Knight Paul, IFP Publishing, 250 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Touto knihou navazujeme na naši loňskou knihu Neuvěřitelná námořní dobrodružství. Jedná se o skutečná dobrodružství, tentokráte rybářů, na mořích, jezerech i řekách. Autor Paul Knight je dlouholetý zkušený rybář, který díky rybaření procestoval celý svět a sbíral podivuhodná dobrodružství. Zavede vás od zmrzlého Ruska do divokých džunglí Indie, přes skotskou vysočinu a další nádherná místa, kde se odehrávají dechberoucí skutečná rybářská dobrodružství. Kniha je tedy mezinárodního rozsahu a zahrnuje všechny druhy rybolovu z otevřeného oceánu až z horského potoka, tato sbírka má tedy pro každého něco.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Neuvěřitelná rybářská dobrodružství - Skutečné příběhy z jezer, řek i moří