Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny

Kód: 2043123

Úplný název:

Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny (Šmucler Roman): aneb Špinavé triky i neuveritelné možnosti estetické medicíny

Autor a popis:

Šmucler Roman, Mladá Fronta, 384 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního a obsažného průvodce, ani tato kniha nemůže chybět komukoli, kdo zvažuje podstoupit některý ze zákroků.

Ve třech kapitolách přináší informace nejen o nejčastějších problémech estetické medicíny a možnostech jejich řešení, ale též o tricích, úskocích a všemožných rizicích, které se v tomto neustále se vyvíjejícím oboru vyskytují, protože se jejich klientům nedostává zásadních znalostí a často podléhají slepé víře, že jim estetický zákrok pomůže vyřešit všechny jejich osobní problémy. Radí proto, podle čeho se orientovat v neuvěřitelné nabídce klinik a čemu se vyhnout, jak vybírat a na co si dát pozor. Detailně přitom rozebírá všechny dostupné metody, hodnotí jejich klady i zápory, upozorňuje na komplikace či přímo nebezpečí. Je doprovázena velkým množstvím fotografií a ilustrací a stává se tak nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo uvažují o změně vzhledu podle svých představ.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny