Nevěry po česku

Kód: 9042143

Úplný název:

Nevěry po česku (Kent James):

Autor a popis:

Kent James, Imagination of people, 176 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
34 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Je příjemná a vzrušující, ale i vyčerpávající a destruktivní. Lidé podvádějí a jsou podváděni už odpradávna. Nevěra je asi tím nejchoulostivějším tématem v soukromém životě běžného člověka. Podle statistik potká kolem čtyřiceti procent žen a šedesáti procent mužů, kteří mají stálé partnery, a to je velmi vysoké procento. Tolik pokušitelů i pokušitelek, někdy je opravdu těžké odolat.
Nevěra se samozřejmě nevyhýbá ani našim politikům a celebritám. Ba naopak. V poslední době to vypadá, že se z ní stal národní sport, bez kterého se neobejde snad žádná slavná tvář. K českým nevěrám jakoby platilo přísloví: ryba smrdí od hlavy. Milostné, a s nimi mnohdy dramatické, zápletky se totiž týkají i těch "nejvyšších". V našem výčtu totiž nechybějí prezident Václav Klaus, premiér Mirek Topolánek, Jiří Paroubek . Ve světě šoubyznysu se pak často odráží přísloví: každý s každým. Samozřejmě, jsou to "jen" lidé z masa a kostí. Avšak lidé, kteří vstoupili do veřejného života s tím, že budou veřejnosti na očích na každém kroku. Musí počítat s tím, že jsou jim mnohdy v patách fotografové a bulvární novináři. A když už se rozhodnou k nevěře, musí také počítat s tím, že když se "provalí", nedozvědí se to jen jejich protějšky, ale rovnou celý národ. A právě oni jsou těmi, kteří by měli být tak trochu vzorem a jít příkladem. Bohužel, je tomu naopak!
Tato zcela výjimečná kniha odhaluje všechna "temná" a "záletnická" zákoutí duší českých osobností, které se v poslední době dopustily nevěr, které neušly očím veřejnosti. Kdo začal první s nevěrou v manželství režiséra Jiřího Menzela a Olgy Menzelové? Je nedávno narozené dítě skutečně režiséra Jiřího Brabce? Jak velkou potupu musela po boku svého manžela Miroslava Macka zažívat půvabná Jana Macková, když na ni z novin "koukaly" palcové titulky a fotografie manžela s milenkou? Jednoho rána se probudila tanečnice Libuše Vojtková se zjištěním, že už není jedinou ženou v životě zpěváka Josefa Vojtka. Dostala se do úplně stejné pozice jako kdysi před lety Vojtkova Sabina Laurinová. Mohla to tedy čekat? Modelka Petra Faltýnová je skutečnou rekordmankou. Jen pár měsíců po velkolepé svatbě s podnikatelem Simonem Šteklem se provalilo, že je svému manželovi nevěrná s hercem Jiřím Langmajerem. Jak se Simon o potupné nevěře dozvěděl? Kolik milenek má vlastně prezident Václav Klaus? Je letuška Petra Bednářová jedinou "kněžkou lásky" v jeho životě? A jaká je pravda o rozpadu manželství populární herečky Zlaty Adamovské a Radka Johna? Na tyto a další otazníky kolem devíti největších nevěr, které otřásly Českem, najdete odpovědi právě v této knize.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nevěry po česku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nevěry po česku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nevěry po česku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nevěry po česku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nevěry po česku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká literatura