Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa

Kód: 7243512

Úplný název:

Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa (Farringtonová Karen):

Autor a popis:

Farringtonová Karen, Brána, 208 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Naše planeta je zdrojem mnoha nevysvětlitelných sil a zázraků, zahalených závojem tajemství. Při jejich zkoumání nás neohromuje to, kolik toho už víme, nýbrž to, jak moc toho ještě musíme objevit.“ V pozoruhodné knize autorka shrnuje výsledky nejnovějšího výzkumu tajemných a bizarních jevů, které přitahují lidstvo po staletí. Nejzáhadnější a nejúchvatnější legendy v dějinách - groteskní i ty, které nahánějí strach, nadpřirozené i ty, které prostě jen nelze vysvětlit - tu jsou převyprávěny sugestivním způsobem a do dosud neznámých podrobností. Kniha se zabývá pestrou škálou nevysvětlitelných jevů, shromažďuje o nich důkazy a snaží se odhalit jejich povahu. Dostatečně výmluvné jsou již samy názvy jednotlivých kapitol: Tajemství vesmíru, Pozemské energie, Suchozemské šelmy, Netvoři z mořských hlubin, Paranormální síly, Čarodějnictví, Zážitky s duchy, Záhadná zmizení, Zázraky, Biblická tajemství a další. Tato sonda do hlubin nejúžasnějších tajemství naší planety bude beze vší pochyby čtenáře stejnou měrou přitahovat, fascinovat i ohromovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Nevysvětlitelné záhady a zázraky - Nejpodivnější tajemství našeho světa