Nezvaný host

Kód: 8111019

Úplný název:

Nezvaný host (Wickhamová Madeleine):

Autor a popis:

Wickhamová Madeleine, Noxi, 280 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
34 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Fleur Daxenyová je půvabná, bezohledná žena s šatníkem plným elegantních černých oděvů od značkových výrobců a s poněkud neobvyklou zálibou: Pozorně sleduje úmrtní oznámení v The Times a účastní se pohřbů a pietních mší boháčů. Při následné smuteční hostině se vydává za blízkou známou zesnulé či zesnulého a přitom se snaží okouzlit některého z majetných pozůstalých. Poté, co si získá bezmeznou důvěru dotyčného a současně s ní přístup k jeho kreditním kartám, vyinkasuje, co může, a beze stopy zmizí.
Jednou z jejích obětí je Richard Favour, nudný, nicméně pohádkově bohatý podnikatel, který se s Fleur seznámí při smuteční mši za svou manželku. Záhy je Fleur v jeho přepychovém venkovském sídle v Surrey jako doma, šokuje jeho příbuzné a ztropí nejeden skandál v místním golfovém klubu. Postupně udělá dojem na celou jeho konzervativní a upjatou rodinu, mění její život a získává si přízeň jednotlivých členů.
V Richardově společnosti však otálí nezvykle dlouho a posléze zjistí, že se do problémů jeho nejbližších zapletla až příliš. Při průzkumu Richardových osobních dokumentů a výpisů z účtů navíc k svému nemilému překvapení zjistí, že není jediná, kdo se ho chystá okrást...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nezvaný host do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nezvaný host.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nezvaný host (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nezvaný host bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nezvaný host doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura