Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu

Kód: 7359405

Úplný název:

Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu (Hanh Thich Nhat): Nejvyšší moudrost pro štestí a útechu

Autor a popis:

Hanh Thich Nhat, Metafora, 168 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu. Skutečné tajemství života.
Dokážeme si vskutku cenit života, nebo na něm jen lpíme vedeni strachem z neznámého, z toho, že v okamžiku smrti prostě přestaneme existovat?
Vietnamský buddhistický mnich Thich Nhat Hanh nás za pomoci filozofie, výstižných analogií a návodů k meditacím provede cestou k podstatě smrti, strachu i samotné existence.

S radostnou lehkostí a naprostou srozumitelností i pro „západního člověka“ nám dává nahlédnout do starých pravd, v nichž buddhističtí mniši a mnišky žijí už dva a půl tisíce let.
Budeme-li mu naslouchat, pochopíme, že smrt není žádný strašlivý a definitivní konec. A že ani my, ani naši drazí ve skutečnosti nikam neodcházíme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Nic nekončí, nic neumírá - Nejvyšší moudrost pro štěstí a útěchu