Nikdo neví všechno

Kód: 8698600

Úplný název:

Nikdo neví všechno (Horáková Jana):

Autor a popis:

Horáková Jana, MAYDAY, 208 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
138 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vážení čtenáři, v každém z nás je prvek soutěživosti, každý touží dokázat sobě i ostatním rozsah svých znalostí. Nikdo neví všechno je kniha, která chce této vrozené lidské hravosti vyjít vstříc. Naším záměrem bylo vytvořit publikaci, kterou si rádi vezmete na dovolenou, která Vám pomůže ukrátit čekání nebo příjemně zaplnit večery, kdy nemáte na práci nic důležitého, ale nechce se Vám jenom lenošit.
Nikdo neví všechno Vám umožní vyzkoušet úroveň Vašich znalostí z nejrůznějších oborů: techniky, přírodních věd, historie, zeměpisu i kultury. Nikdo by tedy neměl být zvýhodněn svým vzděláním nebo zájmy. Snažili jsme se také, aby každý z oddílů obsahoval otázky různého stupně obtížnosti.
Umět své znalosti prodat je stejně důležité jako je mít; proto se domníváme, že nejlepší zábavu Vám Nikdo neví všechno přinese, pokud ji budete hrát ve společnosti. No dobrá, říkáte si, ale co když při tom prozradím mezery ve vzdělání? Nemějte obavy. Konec konců už Sokrates přiznal: "Vím, že nic nevím." A to byl nějaký filozof.
Doufáme, že Vás Nikdo neví všechno pobaví, a třeba se v ní i dozvíte něco nového. Pokud se propracujete všemi devíti sty otázkami, přijměte naše blahopřání. Možná Vás bude zajímat, že už připravujeme Nikdo neví všechno II. ..
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nikdo neví všechno do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nikdo neví všechno.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nikdo neví všechno (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nikdo neví všechno bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nikdo neví všechno doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křížovky, hádanky, hry