Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání)

Kód: 7292311

Úplný název:

Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání) (Kocmanová Ivana): Malá encyklopedie povolání

Autor a popis:

Kocmanová Ivana, AXIÓMA, 56 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Nině je šest. Chodí do první třídy a až vyroste chce být rockovou zpěvačkou. Krátká vyprávění z jejího života, která se odehrávají na nejrůznějších místech: ve škole, na letišti, v cizím městě, v továrně na výrobu čokolády, v divadle, na natáčení filmu atd., jsou doprovázena velkými ilustracemi, na nichž najdou děti více než 100 obrázků nejrůznějších povolání. Na konci knížky si budou moci vytvořit svoji ilustraci vysněného povolání a také si vybarvit podle předlohy kosmodrom a nejrůznější profesionální sportovce. Kniha je určena dětem od 3 do 7 let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Nina chce být rockovou zpěvačkou (Malá encyklopedie povolání)