Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy

Kód: 2002009

Úplný název:

Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy (Macek Jan): Pídalkovití

Autor a popis:

Macek Jan, Academia, 418 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
310 Kč (455 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Připravovaná publikace je třetím svazkem plánované čtyřdílné edice atlasu housenek a motýlů střední Evropy. Podobně jako u dvou předchozích, již vydaných dílů je cílem tohoto třetího podat ucelený přehled o všech druzích z dané čeledi, v tomto případě píďalkovitých, zjištěných nebo přepokládaných ve středoevropském prostoru. V textové části je u každého druhu uvedena krátká charakteristika, u vzájemně si podobných druhů diferenciální diagnóza jak dospělců, tak jejich vývojových stadií - housenek, dále rozšíření, bionomie, u larev základní biologické charakteristiky (fenofáze, živné rostliny, eventuálně poznámky k chovu v zajetí). Rozšíření u většiny druhů je doplněno ilustračními mapkami. Obrazová část je tvořena tabulemi s vyobrazením dospělců všech druhů a u více než poloviny druhů i housenek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Noční motýli III. - Píďalkovití - Motýli a housenky střední Evropy