Norsko - Turistický průvodce

Kód: 7565179

Úplný název:

Norsko - Turistický průvodce (kol.):

Autor a popis:

Kol., Jota, 456 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
443 Kč (598 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Norsko je už řadu let vyhledávaným cílem cestovatelů. Možná není zrovna na prvním místě při výběru letních rodinných dovolených, upřednostňujících slunění na mořském pobřeží, ale je čím dál častěji zemí, kam směřují cestovatelé-samotáři, fotografové, milovníci přírodních krás, lyžaři a samozřejmě rybáři. Norská příroda je nezaměnitelná. Málokterý návštěvník této země by si nechal ujít výlet na velkolepé západní fjordy anebo drsné, leč nádherné Lofotské ostrovy. Norská turistická asociace plánuje jejich návštěvu tak, aby cesty vedly hlubokými údolími i majestátními horami. Řada turistů míří i do světoznámých národních parků, kterými vedou jedny z nejkrásnějších turistických tras.

Na jihu země je podnebí mírnější a krajina méně drsná. V létě sem přijíždějí milovníci písečných pláží, potápění a raftingu. A pokud vás více než přírodní krásy přitahují historické a kulturní památky, pak zamiřte do některého z norských měst: Osla, Bergenu anebo Trondheimu, moderních, životem tepajících měst, plných architektonických i historických skvostů.

A jistě není třeba zdůrazňovat, že v zimě se Norsko stává ideální lyžařskou destinací, protože hory zde jsou prakticky neustále zasněžené.

V průvodci po Norsku samozřejmě nechybějí podrobné mapy, barevné fotografie, seznamy ubytování, stravování nebo nabídky cestovních kanceláří, schopných vytvořit vám výlety přímo na míru. Najdete v něm základní informace týkající se této země, stručnou historii i velmi užitečný slovníček – praktický společník pro ty, kteří cestují na vlastní pěst.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Norsko - Turistický průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Norsko - Turistický průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Norsko - Turistický průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Norsko - Turistický průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Norsko - Turistický průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Norsko - Turistický průvodce