Norsko v noci

Kód: 7473283

Úplný název:

Norsko v noci (Miller Derek B.):

Autor a popis:

Miller Derek B., Kniha Zlín, 336 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
273 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Sheldon Horowitz, čerstvý dvaaosmdesátiletý vdovec, se neochotně přestěhuje do Osla ke své vnučce a jejímu norskému manželovi. Jakožto bývalý mariňák často mluví s přízraky z vlastní minulosti – s přáteli, o které přišel v Pacifiku, a se synem, který v jeho stopách vstoupil do americké armády a zemřel ve Vietnamu.

Poté co se Sheldon stane svědkem vraždy ženy v domě, ve kterém bydlí, zachrání jejího šestiletého syna a rozhodne se uprchnout. Pronásleduje ho nejen balkánský gang, který má vraždu na svědomí, ale i norská policie. Chce-li Sheldon chlapce ochránit, musí se spolehnout na svůj již více než půl století starý výcvik. Uprostřed neznámé a zvláštní krajiny si tento nevyrovnaný pár, který ani nemluví stejným jazykem, začne budovat pouto, které by je snad jediné mohlo zachránit.

Norsko v noci, pozoruhodný debut s nezapomenutelným hlavním hrdinou, vypráví o posledním dobrodružství muže, který se stále ještě snaží vyrovnat s tragédiemi, které mu život přinesl. Tato strhující a promyšlená kniha je současně thrillerovou honičkou v lesích i emočně působivým románem o stárnutí a žalu.

Nahlédnout do Norsko v noci Nahlédnout do Norsko v noci

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Norsko v noci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Norsko v noci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Norsko v noci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Norsko v noci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Norsko v noci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé