Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W

Kód: 2474085

Úplný název:

Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W (Buffett Mary, Clark David):

Autor a popis:

Buffett Mary, Clark David, Grada, 296 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Po přečtení knihy budete umět velký díl z investičních strategií, které účinně uplatňuje Warren Buffett. Tento legendární investor a šéf Berkshire Hathaway Inc. se střídavě pohybuje na první a druhé příčce žebříčku nejbohatších lidí světa. Svého jmění dosáhnl celoživotním investováním na kapitálovém trhu. Jeho investiční zásady a kroky uznávají a sledují miliony jeho příznivců po celém světě. V knize jsou přiblíženy postupy a kritéria, na základě kterých Buffett vybírá akcie do svého portfolia. Uváděny jsou četné konkrétní příklady se skutečnými hodnotami, srovnává s fundamenty akcií, do kterých by naopak neinvestoval. Buffett zde představuje svůj koncept "trvale udržitelné konkurenční výhody" a pojetí akcie jako dluhopisu s proměnlivou úrokovou sazbou.

Nahlédnout do Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W Nahlédnout do Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Nová Buffettologie - Osvědčené investiční techniky pro měnící se trhy, díky nimž se stal W