Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie

Kód: 7349608

Úplný název:

Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie (Bryson Bill): Znovuobjevení Velké Británie

Autor a popis:

Bryson Bill, Pragma, 352 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Před dvaceti lety se Bill Bryson vydal na putování po Británii, aby tak oslavil tento zelený a dobrosrdečný ostrov, jenž se stal jeho adoptivním domovem. Na základě toho sepsal zábavnou knihu, Zápisky z malého ostrova, kterou pak tato země přijala do svého srdce a stala se nejprodávanějším cestopisem v dějinách. Nyní se v rámci dvacátého výročí vydání této knihy vydává Bryson na cestu zbrusu novou, aby zjistil, co se v Británii změnilo. Na svém putování znovuobjevuje podivuhodně nádhernou, skvostně neobvyklou a roztomile jedinečnou zemi, která ho nepřestává překvapovat. Opět píše s nezaměnitelným instinktem pro nejlegračnější a nejpodivnější záležitosti a neomylně vybírá vše idiotské, milé, směšné a skandální, díky čemuž se čtenáři dostává bystrého a citlivého pohledu na to všechno, co dnešní Británii utváří.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie