Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5

Kód: 2422709

Úplný název:

Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5 (kol.):

Autor a popis:

Universum, 304 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nová dětská encyklopedie je rozdělena do několika tematických okruhů: vesmír, Země, životní prostředí, živočichové a rostliny, země světa, kultura, historie, věda a technika a lidské tělo. Text, proložený zajímavostmi, časovými osami a dalšími názornými prvky, doprovázejí úchvatné fotografie a ilustrace. Četné odkazy navádějí k souvisejícím tématům, která problém probírají podrobněji nebo z jiného úhlu. Encyklopedie přináší jasné a stručné, přehledně zobrazené informace a vede mladé čtenáře k tomu, aby se naučili poznávat svět kolem nás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětské encyklopedie

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Dětské encyklopedie / Nová dětská encyklopedie - Více než 9 000 informací, zajímavostí, a statistických dat, 2 5