Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti

Kód: 2475090

Úplný název:

Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti (Ulrich Dave): Šest kompetencí pro HR budoucnosti

Autor a popis:

Ulrich Dave, Grada, 304 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
421 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Může řízení lidských zdrojů napomáhat samotnému „podnikání firmy“? Ano, může a musí. A právě způsoby, jak toho může dosáhnout, jsou náplní této knihy. Publikace je plná rad a doporučení směrujících pracovníky řízení lidských zdrojů tak, aby dokázali každému v organizaci přinášet hodnotu nového druhu.

Na základě poznatků studie Human Resource Competency Study (HRCS) vás kniha naučí šesti klíčovým dovednostem řízení lidských zdrojů, od umění být strategickým pozicionérem až po roli inovátora a integrátora HR. Dále zjistíte, jak rozvíjet pracovníky HR tak, aby fungovali jako vysoce výkonní a plnohodnotní business partneři, jak nastavit strukturu oddělení řízení lidských zdrojů, aby přinášelo maximální hodnotu, nebo co je třeba pro udržení konkurenceschopnosti a aktuálnosti v neustále se rozšiřujícím světě pracovníků HR.

Pokud jsou vynikající pracovníci HR přizváni, aby se ještě více zapojili do všeobecného fungování společnosti, dokážou přispívat skutečnou, finančně vyjádřitelnou hodnotou k jejímu vyššímu hospodářskému výsledku. Jen málo firem si proto může dovolit luxus nepoložit si následující otázku: „Využíváme plnohodnotně veškeré nadání, kterým v oblasti řízení lidských zdrojů disponujeme?“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Nová éra řízení lidských zdrojů ze servisu partnerem - Šest kompetencí pro HR budoucnosti