Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin

Kód: 2462986

Úplný název:

Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin (Vopěnka Petr):

Autor a popis:

Vopěnka Petr, Karolinum, 90 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
92 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Neexistencí množiny všech přirozených čísel infinitní matematika nekončí. Množství nových hodnotných podnětů jí nabízí reálný svět a nemusí je tedy hledat v nějakém bájném absolutním nekonečnu. Již v přirozeném reálném světě je v syrové podobě nekonečno přítomné v neurčitosti a vůbec v neostrosti jevů. Ostatně, pokud jsou poznatky dosavadní infinitní matematiky vůbec aplikovatelné, pak právě na tyto jevy. V idealizované podobě lze pak tyto jevy přirozeného reálného světa uložit do antického geometrického světa, tak jak do něj byly při jeho vzniku uloženy idealizované jevy tvaru a velikosti. V této knize autor podrobněji zpracovává především dva různé druhy těchto jevů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Nová infinitní matematika: II. Nová teorie množin a polomnožin