Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201

Kód: 2474445

Úplný název:

Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201 (Pravda Pavel, Josková Lucie):

Autor a popis:

Pravda Pavel, Josková Lucie,, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
220 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

S účinností od 1. 1. 2014 je společnost s ručením omezeným upravena novým předpisem - zákonem o obchodních korporacích. Nová úprava přináší do regulace společnosti s ručením omezeným řadu zásadních změn a zejména společníci, jednatelé a vedoucí pracovníci společností s ručením omezeným se musí s novou úpravou vypořádat. Publikace „Nová SRO“ jim tuto práci výrazně usnadní. Cílem publikace je stručně představit „novou“ společnost s ručením omezeným a upozornit na rozdíly oproti stávající úpravě obsažené v obchodním zákoníku a souvisejících zákonech. Zvláštní pozornost je věnována účetním a daňovým aspektům. Důraz je kladen na srozumitelnost a přehlednost tak, aby publikace byla přístupná široké podnikatelské veřejnosti. Součástí textu jsou proto i návrhy změn stávajících dokumentů společnosti, a to včetně příkladů možné formulace společenské smlouvy (zakladatelské listiny) či vybrané vzorové dokumenty (smlouva o převodu podílu).

Nahlédnout do Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201 Nahlédnout do Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Nová společnost s ručením omezeným - právní, účetní a daňový pohled na s.r.o. po 1. 1. 201