Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně

Kód: 2475837

Úplný název:

Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně (Josková Lucie): Právo Úcetnictví Dane

Autor a popis:

Josková Lucie, Grada, 232 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Od začátku roku 2014 jsou společnosti s ručením omezeným upraveny zcela nově. V účinnost totiž vstoupily dva zásadní předpisy - nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. Nová úprava přináší do regulace společnosti s ručením omezeným řadu zásadních změn a zejména společníci, jednatelé a vedoucí pracovníci společností s ručením omezeným se s nimi musí vypořádat. Publikace vám představí stručně „novou“ společnost s ručením omezeným a upozorní vás na rozdíly oproti stávající úpravě. Zohledněny jsou přitom právní, daňové i účetní aspekty. Důraz je kladen na srozumitelnost a přehlednost tak, aby publikace byla přístupná široké podnikatelské veřejnosti. Součástí textu jsou proto i možné formulace společenské smlouvy, příklady z oblasti účetnictví a daní a rovněž vzorová zakladatelská listina. Aktualizovaná verze publikace přitom zohledňuje judikaturu soudů i názorový posun právní teorie, ke kterému od posledního vydání této knihy došlo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Nová společnost s ručením omezeným - právo – účetnictví – daně