Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva

Kód: 2461662

Úplný název:

Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva (Šturma Pavel, Tomášek Michal):

Autor a popis:

Šturma Pavel, Karolinum, 590 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
219 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
 

Třetí svazek připravované pětidílné monografie Nové jevy v právu na počátku 21. století, jejíž autorský kolektiv vede profesor Michal Tomášek a hlavními redaktory jednotlivých dílů jsou vědečtí pracovníci Právnické fakulty UK, je věnován impulsům, které působí na proměny současného systému veřejného práva. Autoři se zaměřili zejména na hlediska, která jsou podle posledních výzkumů nejvýraznějšími nositeli proměn celého veřejnoprávního systému. Všechny kapitoly spojuje jejich souvislost s nadnárodními jevy, ať už mezinárodního nebo evropského právního původu. Vedle významné europeizace byly předmětem zkoumání i další impulsy, např. důkladné zhodnocení normotvorby veřejné správy, její kontrola, zejména v procesu nového správního soudnictví, či rostoucí úloha soudů na mezinárodní, evropské a národní úrovni, včetně práva životního prostředí. Každá část je doplněna literaturou k danému tématu. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Nové jevy v právu na počátku 21. století - sv. 3 - Proměny veřejného práva