Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví

Kód: 2463809

Úplný název:

Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví (Čeledová Libuše, Holčík Jan, kol.):

Autor a popis:

Čeledová Libuše, Holčík Jan, kol., Karolinum, 204 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
235 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné informace o široké problematice sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Text je užitečný nejen pro studenty, ale také pracovníky ve zdravotních a sociálních službách. Nesporný přínos učebního textu spočívá v tom, že není zaměřen jen na obecný výklad pojmů a obsahu sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví, ale předkládá k zamyšlení otázky o problematice systému zdravotnictví a nastiňuje i návrhy na jejich řešení. Čtenáři zde naleznou rovněž kapitoly, které přibližující primární péči jako základ celého zdravotnického systému, zabývají se základy zdravotnického práva, typy zdravotnických soustav a systémem zdravotnických a sociálních služeb, ale také se mohou seznámit s vybranými tématy z dějin medicíny. Kapitoly jsou doplněny názornými grafy a tabulkami a celý text doplňují dvě přílohy Ottawská charta a Ljublaňská charta o reformě zdravotní péče. Zdravotní osud člověka je do značné míry ovlivněn podmínkami, v nichž vyrůstá, vzdělává se, pracuje, odpočívá a stárne. Text poukazuje na hodnotu zdraví a na potřebu rozvíjet schopnosti lidí chránit, udržovat i zlepšovat své zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví