Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál

Kód: 7021997

Úplný název:

Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál (Soros George):

Autor a popis:

Soros George, Vyšehrad, 144 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (218 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

„Jsme uprostřed nejhorší finanční krize od 30. let 20. století. V určitých směrech připomíná jiné krize, které vznikly v posledních pětadvaceti letech, je zde však výrazný rozdíl: stávající krize představuje konec doby úvěrové expanze založené na dolaru jako na mezinárodní rezervní měně. Periodicky se opakující krize byly součástí většího konjunkturního cyklu; nynější krize je vrcholem období vzestupu, které trvalo více než posledních dvacet pět let. Abychom porozuměli tomu, co se děje, potřebujeme nové paradigma. Dosud převládající model, který říká, že finanční trhy směřují k rovnováze, je nesprávný a zároveň zavádějící; naše nynější problémy mohou být z větší části připsány skutečnosti, že mezinárodní finanční systém byl rozvinut na základě tohoto modelu. Nové paradigma, které navrhuji, není omezeno na finanční trhy. Týká se vztahu myšlení a skutečnosti a konstatuje, že mylné představy a chybné výklady hrají velkou roli v určování směru dějin.“ (Z knihy.)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Nové paradigma pro finanční trhy - Úvěrová krize 2008 a co dál