Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti

Kód: 7425053

Úplný název:

Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti (Neprakta, Švandrlík):

Autor a popis:

Neprakta, Švandrlík, Epocha, 96 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorská dvojice Neprakta-Švandrlík se víc než třicet let věnovala komiksové tvorbě, která přivedla ke kresleným příběhům celou jednu generaci mladých čtenářů. Tvorbě pro děti se věnovali nejen v dětských časopisech, ale i v novinách a na pokračování vydali téměř dvacítku titulů.
K nejznámějším a také nejúspěšnějším komiksům patří seriál Sek a Zula. Vycházel původně v Ohníčku a dětem se jejich prostřednictvím představila dvojice pravěkých sourozenců Seka a Zuly.

Na úspěšné vydání titulu SEK A ZULA navazuje další výběr pravěkých příběhů, z nichž většina vychází knižně poprvé. Na 96 stránkách prožijí čtenáři řadu nových dobrodružných příhod se sourozenci Sekem a Zulou, brontosaurem Punťou a jejich přáteli krávou Filomenou, pterodaktylem Inocencem, veleplžem Lumírem, medvědem Archibaldem, hyenou, hlavonožcem, pračmeláky a dalšími zvířaty.

V listopadu vyjdou další pravěká dobrodružství pod názvem „Přátel z pravěku“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Nové příběhy Seka a Zuly - Pravěk ve slavném komiksu pro děti