Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin

Kód: 8627777

Úplný název:

Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin (Kozmanová Irena):

Autor a popis:

Kozmanová Irena, Set Out, 184 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
129 Kč (165 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Kolektivní monografie Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin je výstupem stejnojmenného projektu Interní grantové agentury Vysoké školy ekonomické v Praze, realizovaného v roce 2012 na Katedře hospodářských dějin Národohospodářské fakulty.
Požadavek interdisciplinarity byl klíčovou perspektivou projektu a hrál stěžejní roli i při výběru témat, resp. členů autorského kolektivu. Cílem autorů bylo, při neexistenci relevantní metodologicky zaměřené odborné literatury, resp. učebnic v češtině, představit formou případových studií současné trendy historiografie hospodářských a politických dějin tak, jak se o nich diskutuje a s jejich pomocí bádá v zahraniční, zejména americké, britské a německé historiografii, a demonstrovat přínosy interdisciplinárního přístupu a možnosti uplatnění výsledků bádání zahraniční historiografie pro zpracování témat z československých dějin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin