Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz

Kód: 7393211

Úplný název:

Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz (kol.):

Autor a popis:

Kol., Kartografie PRAHA, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
108 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2017 dopoledne. 
 

Další z ucelené řady sešitových atlasů pro ZŠ a víceletá gymnázia přináší detailní mapové zpracování dějin od zámořských plaveb do poloviny 18. století. Na úvod jsou v praktickém přehledu znázorněny nejdůležitější objevy lidského umu a poznání, následuje podkapitola o zámořských objevech, doplněna medailony významných mořeplavců a objevitelů a časová přímka důležitých historických událostí. Mapová část obsahuje stručnou charakteristiku daného období, pracovní otázky pro samostatnou práci žáků a názorné vícebarevné mapy doplněné barevnými ilustracemi předmětů, architektury, umění a způsobu života. Mapy znázorňují nejen územní a politický vývoj, zaměřují se také na ostatní lidské činnosti, kulturu, zemědělství, výrobu, cestování. Každá kapitola je opět uvedena textovou částí. Titul je doplněn výběrovým rejstříkem názvů. Autorkou atlasů je PhDr. Helena Mandelová s kolektivem. Atlas je opatřen Schvalovací doložkou MŠMT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Novověk I. Dějepisné atlasy pro základní školy a nižší stupně víceleltých gymnáz