Nulová šance

Kód: 2060938

Úplný název:

Nulová šance (Ryan Chris):

Autor a popis:

Ryan Chris, Naše vojsko, 376 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
102 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ryanovo vylíčení akcí komanda SAS (speciálních jednotek britského vojenského letectva) předčí svou autentičností a napětím všechno, co bylo na toto téma dosud napsáno.
Seržant SAS Geordie Sharp, který svádí rozhořčenou soukromou bitvu s IRA, dostane příkaz splnit dva přísně tajné úkoly. Dobře ví, že v případě nezdaru vyšší místa popřou jakoukoli účast.
V první akci velí údernému týmu, který má provést supertajnou, zcela neidentifikovatelnou operaci "Pštros". Cílovou osobou je Iráčan, který po válce v Perském zálivu emigroval do Libye. Má být zlikvidován tak, aby nebylo možno vypátrat totožnost ani původ pachatelů atentátu. Úderný tým musí být naprosto "čistý" - mít na sobě arabské oblečení, používat sovětské zbraně i střelivo a nemít nic, co by mohlo prozradit jeho západní původ. Padne-li některý příslušník, musí ostatní vzít jeho tělo s sebou, anebo ho trhavinami rozprášit...
Když se Sharp vrátí k útvaru, čeká ho další úkol - spáchat atentát na vysoce postavenou politickou osobnost v Británii. Nesplní-li ho, jeho čtyřletý syn Tim a přítelkyně Tracy se stanou oběťmi IRA. V boji na život a na smrt kličkuje mezi dvěma stranami a hledá východisko ze strašidelného labyrintu. Zoufale se snaží najít způsob, jak odvrátit tragédii. Kdo na to doplatí víc - Geordie Sharp, nebo britská vláda?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nulová šance do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nulová šance.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nulová šance (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nulová šance bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nulová šance doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Nulová šance