Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce

Kód: 7336486

Úplný název:

Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce (Novotná Eva): 50 osobností v numerologické mrížce

Autor a popis:

Novotná Eva, Fontána, 140 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (228 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Eva Novotná se narodila 17.3. 1959 v Brně. Ve svém životě vždycky tíhla k různým záhadám a tajemstvím. Numerologii proto chápe jako druhou stranu mince, kde se pracuje s ciframi jinak než v hospodářském i vědeckém životě, kde jsme zvyklí „jen“ na věcné a racionální využití. Symbolika je přisuzována číslům v mnoha starých kulturách, v této knížce se autorka zamýšlí nad jejich možnostmi určit charakterové vlastnosti lidí podle data jejich narození. Nemáme zde však numerologickou učebnici, ale praktický výlet do světa ezoteriky. Čtenáři se zde nabízí neobyčejné setkání s tajemstvím čísel a jejich pravidel, a zároveň odkrývá jejich spojitost s hlavními rasy nejznámějších osobností u nás i ve světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Numerologie celebrit - 50 osobností v numerologické mřížce