Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel

Kód: 7511305

Úplný název:

Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel (Kruml František): aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel

Autor a popis:

Kruml František, Volvox Globator, 126 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
122 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Dnešní západní numerologie operuje nejčastěji s významy jednoduchých čísel 1 až 9, na která se všechna ostatní čísla redukují tzv. příčným sčítáním. Středověká židovská kabala, z níž se dnešní numerologie vyvinula, však pracovala i s vyššími čísly, s dvojcifernými i trojcifernými. Vyšší čísla participují na významech základní řady čísel 1 až 9, významově se na ně váží.
Mají však i své specifické významy, které umožňují prohlubovat a zpřesňovat numerologické analýzy. Vyšší čísla často vrhají překvapivé světlo na životní dráhu jedince, rozšiřují a obohacují pohled na jeho povahu a osud, odhalují věci v pozadí nebo věci skryté pod povrchem. Jejich používání představuje jakýsi vyšší druh věštění. Hodí se pro osoby, které vyžadují konkrétní předpovědi, tedy takové, které mohou obsahovat i stanovení možné doby, místa i způsobu úmrtí.
Konkrétní předpovědi vyžadovala také Lady Diana, princezna z Walesu, která se velmi zajímala o věštění, především pak o věštění z hvězd. Měla velkou zálibu také v tarotových kartách, které se v kabale a numerologii významově váží na určitá čísla. Princezna Diana se živě zajímala o svou budoucnost. Chtěla znát konkrétní odpovědi na své otázky, například jestli se jí podaří uniknout ze zajetí královské instituce. Chtěla vědět, jaký je její osud. Se svými astroložkami se radila o své budoucnosti a čerpala z jejich rad. V astrologických předpovědích se pro ni objevovala různá varování, odkazy na zlomová a kritická období. Podle všeho ji ale žádná z astrologických předpovědí, které pro ni byly sestaveny, nevarovala před hrozbou předčasné smrti ve Francii v roce 1997. Mohla Dianě poskytnout takové varování numerologie vyšších čísel? Tato kniha se pokouší dát odpověď na tuto otázku sestavením numerologické předpovědi pro princeznu Dianu, a to předpovědi zcela konkrétní, tedy takové, která obsahuje i stanovení možné doby, místa i způsobu jejího úmrtí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Numerologie vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel