Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených

Kód: 2561392

Úplný název:

Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Papír je levný a běžně dostupný - je nejuniverzálnější materiál ve výbavě domácích kutilů. V této knížce vám představujeme 27 originálních tvůrčích nápadů na vytvoření půvabných věcí z papíru. Některé modely jsou jednoduše vystřiženy podle šablony, jiné jsou sestrojeny a slepeny, na některé poněkud pokročilejší modely jsou použity zvláštní techniky. Vše se však dá snadno vyrobit podle jasných pokynů metodou krok za krokem. Tato knížka je jednou z řady publikací, jejichž nápady jsou jednoduché, nové, kreativní a cenově dostupné, a je určena především pro ty, kteří si chtějí vyrobit nějakou maličkost sami, bez ohledu na stupeň své zručnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Nůžky, papír, lepidlo - 27 hezkých modelů z papíru, jednoduše vystřižených a složených