O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika

Kód: 7395983

Úplný název:

O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika (Kašpar Oldřich):

Autor a popis:

Kašpar Oldřich, Univerzita Pardubice, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (226 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Výbor ze současných mexických urbánních (částečně však také rurálních) pověstí a fám zahrnuje téměř sto šedesát textů od různých respondentů ze všech koutů Mexika, mnohdy od sebe velmi vzdálených. Skupinu těch, kteří byli ochotni se podělit o to, co kde zaslechli, (FOAF) anebo svá vyprávění uváděli jako vlastní zážitky, tvoří jak muži, tak ženy nejrůznějšího věku, vzdělání a profesí i sociálního postavení – a to od sebe mnohdy až propastně vzdálených. Vznikl tak vskutku reprezentativní vzorek zachycující komplikovanou strukturu současné mexické společnosti. Sbírka o 200 textových stranách je členěna do šesti bloků: Současné pověsti s předkolumbovskými kořeny. Současné pověsti o revenantech. Současné pověsti o ďáblovi, čarodějnicích a dalších přízračných bytostech. O strašidelných místech a domech. O přízracích ve zdravotnictví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / O červeném sporťáku a jiné současné pověsti a fámy z Mexika