O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie

Kód: 2421718

Úplný název:

O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie (Zbavitel Dušan):

Autor a popis:

Zbavitel Dušan, Knižní klub, 216 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Indická literatura skýtá českému čtenáři nezměrné potěšení už jen tím, že jej uvádí do exotického světa, plného kouzel a překvapení. Autor této knihy se nechal inspirovat svébytným šibalským humorem lidových mýtů, bajek, pohádek, a legend a předkládá nám vyprávění naplněné vším, co s sebou život přináší. Z půvabných nadčasových příběhů dýchá neodolatelná atmosféra dávných časů a pohádkového světa Orientu, ožívají před námi postavy copatých mnichů, démonů, šprýmařů, bráhmanů, bohatců i chudáků a věrných i nevěrných manželek. Společně spřádají neuvěřitelná podobenství o lidské chamtivosti, záletných manželkách, o hlouposti i vychytralosti, ale také o lásce, věrnosti, slávě a cti... Výjimečně krásný, poetický, obrazivý text známého indologa doprovázejí výstižné ilustrace Josefa Kremláčka, citlivě podtrhující jeho literární charakter.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mýty, pohádky a legendy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Mýty, pohádky a legendy / O copatých mniších, šibalech a nevěrných manželkách - Příběhy ze staré Indie